SILVER OCH METALL / Silver & nysilver / Fiskbestick 15539309
nr 1553 9309
Fiskbestick
28,1800-tal, olika modeller, nysilver. Längd: 17-28,5
Utrop:
600 kr
måndag 31 juli 2023
kl 20:10:46
Nysilver stämplas vanligtvis med bokstäverna ALP eller NS.